Yhteystiedot

Myynti ja tekninen neuvonta
puh. 09 351 050
duuri@duuri.fi

Lähetä palautetta, ehdotuksesi tai reklamaatiot osoitteella: asiakaspalautteet@duuri.fi

Taloushallinto
puh. 040 169 6942
myyntireskontra

puh. 06 4291 600
ostoreskontra

Osto ja logistiikka
puh. 0500 923 271
purchasing.duuri@duuri.fi

Aukioloajat

Toimisto
ma–pe klo 8–16

Noutopiste
ma–pe klo 7–16

Huom! Poikkeavat aukioloaikamme
Juhannuksen aatonaattona klo 7–14
Juhannusaatto 24.6. suljettu
Itsenäisyyspäivänä 6.12. suljettu
Jouluaaton aattona 23.12. klo 7–12

Sijainti

DUURI OY
Tapulikaupungintie 35
00750 Helsinki

Postiosoite
PL 26, 00751 Helsinki
Y-tunnus 2984546-1

Laskutus

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003729845461
Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus E204503

Skannauspalvelu Duuri Oy
PL 11494
01051 LASKUT

Sähköpostiskannauksen osoite:
duuri-oy.FI.P.127360-6@docinbound.com
Sähköpostitse lähetettyjen laskujen tulee olla pdf-muodossa ja sähköpostin liitteenä voi olla vain yksi lasku kerrallaan.

Huom!
Otamme laskut vastaan vain verkkolaskuina tai sähköpostitse lähetettyinä. Paperilaskut palautamme takaisin lähettäjälle.

Roy Lindqvist
Avainasiakaspäällikkö
Etelä-Suomi
Puh. 040 743 9046
roy.lindqvist@duuri.fi

Mika Koskinen
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 940 2811
mika.koskinen@duuri.fi

Niko-Ikonen_Duuri_Aluemyyntipaallikko

Niko Ikonen
Avainasiakaspäällikkö
Projektimyynti
Puh. 040 570 7323
niko.ikonen@duuri.fi

Marko Laine
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 684 6266
marko.laine@duuri.fi

Ville Veromaa
Länsi-Suomi ja Kokkolan alue
Puh. 040 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi

Anssi Hast
Myynti ja tuotetiedon hallinta
Puh. 040 685 5380
anssi.hast@duuri.fi

Janne Lyly
Pirkanmaa ja Häme, Keski- ja Itä-Suomi
Puh. 050 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Antti Isola
Pohjois-Suomi, Pohjois-Karjala ja Pohjois-Savo
Puh. 040 587 1694
antti.isola@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Jari Plattonen
Osto- ja logistiikkapäällikkö
Puh. 0500 923 271
jari.plattonen@duuri.fi

Joni Riihisaari
Osto- ja laatupäällikkö
Puh. 045 644 1242
joni.riihisaari@duuri.fi

Pirjo Pulkkinen
Myyntireskontra
Puh. 040 169 6942
pirjo.pulkkinen@duuri.fi

Minna Tikka
Kirjanpitäjä
Puh. 050 341 4168
minna.tikka@duurigroup.com

Päivi Hakala
Taloushallinto
Puh. 06 4291 600
paivi.hakala@prp.fi

Pasi Muhonen
Varastopäällikkö
Puh. 040 628 7848
pasi.muhonen@duuri.fi

Jurij Kaunisto
ICT-asiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Antti Oksanen
Markkinointisuunnittelija
Puh. 040 680 6016
antti.oksanen@duuri.fi

Tomi Erkkilä
Toimitusjohtaja
Puh. 040 544 3010
tomi.erkkila@duurigroup.com

Elina Reilander
Talousjohtaja
Puh. 040 867 4067
elina.reilander@duurigroup.com

Jurij Kaunisto
ICT-asiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Minna Tikka
Kirjanpitäjä
Puh. 050 3414168
minna.tikka@duurigroup.com

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8, 60100 Seinäjoki
Puh. (06) 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

Scanmikael Oy
Sepänpellontie 2, 28430 Pori
Puh. +358 2 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

D-Profile AB
Kabelvägen 10SE-55302 Jönköping, Ruotsi
Puh. +46 36 186363
fax +46 36 186366
info@d-profile.se

D-Profile AS
Glåmveien 3NO-2500 Tynset, Norge
Puh. +47 94 824 932
info@d-profile.no 

SIA D-profile
Rigas iela 6LV-2114 Olaine, Latvia
Puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv