Yhteystiedot

Myynti ja tekninen neuvonta
puh. 09 351 050
duuri@duuri.fi

Lähetä palautetta, ehdotuksesi tai reklamaatiot osoitteella: asiakaspalautteet@duuri.fi

Taloushallinto

Finance@duuri.fi

Osto ja logistiikka
puh. 0500 923 271
purchasing.duuri@duuri.fi

Aukioloajat

Toimisto
ma–pe klo 8–16

Noutopiste
ma–pe klo 7–16

Myynti
ma–pe klo 7–16

Huom! Poikkeavat aukioloaikamme
Vapunaattona klo 7-14
Juhannuksen aatonaattona klo 7–14
Juhannusaatto suljettu
Itsenäisyyspäivänä 6.12.2023 suljettu
Perjantai 8.12.2023 klo 7-15

Sijainti

DUURI OY
Tapulikaupungintie 35
00750 Helsinki

Postiosoite
PL 26, 00751 Helsinki
Y-tunnus 2984546-1

Laskutus

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003729845461
Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjätunnus E204503

Skannauspalvelu Duuri Oy
PL 11494
01051 LASKUT

Sähköpostiskannauksen osoite:
duuri-oy.FI.P.127360-6@docinbound.com
Sähköpostitse lähetettyjen laskujen tulee olla pdf-muodossa ja sähköpostin liitteenä voi olla vain yksi lasku kerrallaan.

Huom!
Otamme laskut vastaan vain verkkolaskuina tai sähköpostitse lähetettyinä. Paperilaskut palautamme takaisin lähettäjälle.

Roy Lindqvist
Avainasiakaspäällikkö
Etelä-Suomi
Puh. 040 743 9046
roy.lindqvist@duuri.fi

Mika Koskinen
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 940 2811
mika.koskinen@duuri.fi

Antti Isola
Pohjois-Suomi, Pohjois-Karjala ja Pohjois-Savo
Puh. 040 587 1694
antti.isola@duuri.fi

Marko Laine
Myynti ja tekninen neuvonta
Puh. 040 684 6266
marko.laine@duuri.fi

Ville Veromaa
Länsi-Suomi ja Kokkolan alue
Puh. 040 451 0335
ville.veromaa@duuri.fi

Anssi Hast
Myynti ja tuotetiedon hallinta
Puh. 040 685 5380
anssi.hast@duuri.fi

Janne Lyly
Pirkanmaa ja Häme, Keski- ja Itä-Suomi
Puh. 050 516 9120
janne.lyly@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Niko-Ikonen_Duuri_Aluemyyntipaallikko

Niko Ikonen
Avainasiakaspäällikkö
Projektimyynti, suunnittelijat ja arkkitehdit
Puh. 040 570 7323
niko.ikonen@duuri.fi

Leena Wulff
Toimitusjohtaja
Puh. 050 339 0310
leena.wulff@duuri.fi

Jari Plattonen
Osto- ja logistiikkapäällikkö
Puh. 0500 923 271
jari.plattonen@duuri.fi

Joni Riihisaari
Osto- ja laatupäällikkö
Puh. 045 644 1242
joni.riihisaari@duuri.fi

Katja Aho
Talouspäällikkö
Puh. +358 40 742 2578
katja.aho@duurigroup.com

 

Pasi Muhonen
Varastopäällikkö
Puh. 040 628 7848
pasi.muhonen@duuri.fi

Jurij Kaunisto
ICT-asiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Antti Oksanen
Markkinointisuunnittelija
Puh. 040 680 6016
antti.oksanen@duuri.fi

Tomi Erkkilä
Toimitusjohtaja
Puh. 040 544 3010
tomi.erkkila@duurigroup.com

 

Katja Aho
Talousjohtaja
Puh. +358 40 742 2578
katja.aho@duurigroup.com

 

Jurij Kaunisto
ICT-asiantuntija
Puh. 050 558 0533
jurij.kaunisto@duurigroup.com

Pohjanmaan Rakennuspelti Oy (PRP)
PRP | Seinäjoki
Kisällintie 8, 60100 Seinäjoki
Puh. (06) 429 1600
myynti@prp.fi
www.prp.fi

Scanmikael Oy
Sepänpellontie 2, 28430 Pori
Puh. +358 2 8377 9000
info@scanmikael.com
www.scanmikael.com

D-Profile AB
Kabelvägen 10SE-55302 Jönköping, Ruotsi
Puh. +46 36 186363
fax +46 36 186366
info@d-profile.se

D-Profile AS
Glåmveien 3NO-2500 Tynset, Norge
Puh. +47 94 824 932
info@d-profile.no 

SIA D-profile
Rigas iela 6LV-2114 Olaine, Latvia
Puh. +371 7783 506
fax +371 7783 508
info@d-profile.lv

SIA D-profile – Estonia

Puh. +372 505 88 80
fax +371 677 83 508
mark.koltovski@duuri.fi